ES Podoloji Ayak Sağlığı ve Bakım Merkezi

Hakkımızda

Hakkımızda

Eskişehir'de faaliyet gösteren ayak sağlığı kliniğimiz Es Podoloji, uzman kadrosu ile ayak bakım ve sağlığı adına çalışmalar yapmaktadır. Bakımlı ve temiz bir görünümün en temel noktalarından biri eller ve ayaklarken maalesef birçok kişi ayak bakımını göz ardı etmektedir. Halbuki sağlıklı ve bakımlı ayaklar hem günlük yaşantımızın kalitesi he de genel sağlığımız için önemli bir belirleyici görevindedir.

Günlük hayatınızın rutin bir işi gibi görünse de aslında temelinde yer alan yürüme, ayakta durma aktiviteleri ağrısız acısız bir şekilde yapabilmek için ayak bakımı çok önemlidir.

Es Podoloji ihmal edilmiş ayaklarda gelişebilen tırnak batması, deforme tırnak, nasır, topuk çatlağı işlemleri ve medikal ayak bakımı konusunda kullandığı gelişmiş ekipmanlarla konforlu günlere ulaşmanızı destekleyici çalışmalar yapmaktadır. Ayak bakımı alışılageldiği gibi yalnızca sorunlar yaşandığında akla gelen değil rutin yaptırılan bir işlem olmalıdır. Merkezimiz bu anlamda ayak sağlığınızın her zaman iyi seviyede korunmasını sağlayacak medikal bakımı ile ayak sağlığınızı korumanızı sağlar.

Her türlü mikroptan arındırılmış, sterilize bir ortamda yapılan işlemlerimiz tamamen eğitimli, uzman podologlar tarafından yapılmaktadır.

Muayenehanemizden Görüntüler

Es Podoloji Ayak Sağlığı ve Bakım Merkezi ile hayatınızda nasır, mantar, tırnak batması gibi zorlu ayak sağlığı sorunları çıkarın...

Randevu Al
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım