ES Podoloji Ayak Sağlığı ve Bakım Merkezi

Medikal Ayak Bakımı

Ayak bakımı ve ayak sağlığı uzmanlık isteyen bir alandır. Özel cihazlar kullanılarak yapılan ayak bakım işlemlerinde bilgi ve tecrübe iyi sonuçlar için esastır. Es Podoloji olarak kurduğumuz ayak sağlığı merkezimizde danışanlarımızı hem kozmetik hem de sağlık açısından tatmin edici bir ayak görünümüne ulaştırıyoruz.

Medikal ayak bakımı işlemimizde sırasıyla, tırnakların kısaltılması ile başlayarak ölü derilerini temizliyoruz. Bu işlemin ardından ayaklarda çok sık görülen kuruluk sorunundan kurtulabilmeniz için ayaklarınızı bolca nemlendiriyoruz. Medikal ayak bakımını yalnızca yetişkinler için değil bebek ve çocuklar, hamile kadınlar için de uygulayabilmekteyiz. Özellikle gebelik döneminde karşımıza çıkan ödem ve ödemin getirdiği nasır, tırnak batması gibi problemleri medikal ayak bakımımızla kolayca çözebilmekte, hamilelik sürecinde ayak sağlığınızı korumanıza yardım etmekteyiz. 

Her bireyin en az altı ayda bir olacak şekilde belirli aralıklarla yaptırması gereken medikal ayak bakımı, tırnaklarınızın güçlü ve düzgün bir şekilde uzamasını, ayaklarınızın sürekli nemli ve sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.

Randevu Al
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım